Zespół

Cześć, jestem Monika Rachtan – dziennikarka medyczna, a w czasie wolnym mama, żona, miłośniczka dobrej kuchni i podróży. Przez ostatnie lata tworzyłam artykuły i programy wideo o tematyce zdrowotnej, zadając pytania ekspertom, które ułatwiają codzienną pracę lekarzy praktyków. Ale nie tylko oni są moimi rozmówcami – pytam także o sprawy ważne dla pacjentów, zarówno tych cierpiących na poważne choroby przewlekłe, jak i tych, którzy po prostu czasem korzystają z opieki zdrowotnej.

Medycyna dla mnie to nauka humanistyczna, bo mówi o człowieku. W swojej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiam pacjenta, stąd mój autorski program „Po pierwsze Pacjent”. Wierzę, że każdy z nas jest najważniejszy, kiedy jest pacjentem. Dlatego w moim programie staram się być pomostem w komunikacji między Tobą a lekarzem.

Zapraszam do słuchania i rozmów wybitnych ekspertów z różnych dziedzin medycyny, którzy odpowiadają na pytania dotyczące zdrowia. Moim celem jest, aby po każdym odcinku byłeś bogatszy o wiedzę, która pomoże Ci być świadomym pacjentem. Czasem będzie bardzo poważnie, chwilami mam nadzieję zabawnie, ale zawsze z naciskiem na to, co najważniejsze – zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszam do wspólnej rozmowy o zdrowiu!

00:00:00